Reklamcılık Bölümü Araştırma Görevlisi Elif İNCEİSMAİL University of Economics and Human Sciences in Warsaw'da düzenlenen “Creating your own brand. Marketing in an academic environment” konulu Staff Week'e katıldı. 10-14 Haziran tarihlerinde gerçekleşen etkinlikte 10 farklı ülkeden 25 katılımcı ile kişisel marka yaratma, üniversitelerde işe alım süreçleri, iletişimde etik, sürdürülebilirlik ve üniversite gibi çeşitli konularda dersler ve atölye çalışmaları gerçekleşti.
![EUHS.jpg](/tr-tr/akademik/fakulteler/iletisim/PublishingImages/Pages/warsaw/EUHS.jpg)
![WhatsApp Image 2024-06-28 at 15.01.48.jpeg](/tr-tr/akademik/fakulteler/iletisim/PublishingImages/Pages/warsaw/WhatsApp%20Image%202024-06-28%20at%2015.01.48.jpeg)