![gobeklitepe.png](/tr-tr/akademik/fakulteler/iletisim/gazetecilik/PublishingImages/Pages/gobeklitepe-sergisi/gobeklitepe.png)
Gazetecilik Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Olcay Uçak’ın Radyo Televizyon Sinema bölümü öğrencisi İlker Cem Güzeldemirci ile birlikte yaptıkları Şanlıurfa Göbekli Tepe ziyaretinde çektikleri fotoğraflar D Blok Fuaye alanında 27-29 Mayıs tarihleri arasında sergilendi. Serginin açılış konuşmasını İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hülya YENĞİN yaparken tüm iletişim fakültesi bölüm başkanları ile bazı bölüm hocaları da hazır bulundu.
![gobeklitepe-1.jpg](/tr-tr/akademik/fakulteler/iletisim/gazetecilik/PublishingImages/Pages/gobeklitepe-sergisi/gobeklitepe-1.jpg)
![gobeklitepe-2.jpg](/tr-tr/akademik/fakulteler/iletisim/gazetecilik/PublishingImages/Pages/gobeklitepe-sergisi/gobeklitepe-2.jpg)