![yerel-basin.jpg](/tr-tr/akademik/fakulteler/iletisim/gazetecilik/PublishingImages/Pages/yerel-basın-sergisi/yerel-basin.jpg)
Gazetecilik Bölümü 3. sınıf ve Televizyon Haberciliği ve Programcılığı 1. sınıf öğrencilerinin ortaklaşa hazırladığı “Yerel Basın Sergisi”, 2 Mayıs - 4 Mayıs tarihleri arasında D Blok fuaye alanında açıldı. Gazetecilik Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Atilla GİRGİN’in danışmanlığında gerçekleşen sergide bu yıl; Adana, Ankara, Bolu, Balıkesir, Bartın, Çanakkale, Düzce, Diyarbakır, Eskişehir, Elazığ, İzmir, İskenderun, Kastamonu, Karabük, Kocaeli, Kırşehir, Malatya, Ordu, Tokat, Yozgat, Zonguldak gibi illerden ve bağlı ilçelerden getirilen gazeteler sergilendi.