14.04.2021 tarihinde saat 16:00 - 17:00 arasında gerçekleştirilen İAU VM Medical Park Florya Hastanesi Genel Müdür Yard. Elçin Sevim TAGAY hanım ile birlikte moderatörlüğünü Arş. Gör. Furkan ALP hocamızın yaptığı Sağlık Yönetiminde Güncel Yaklaşımlar konulu etkinliğimiz zoom platformu üzerinden gerçekleştirilmiştir.
Katılımları ile bizleri onore eden başta Elçin Sevim TAGAY hanıma, değerli bölüm başkanımız Doç. Dr. Haluk ŞENGÜN hocamıza ve tüm katılımcılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere !
![İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ (1).png](/tr-tr/akademik/fakulteler/saglikbilimleri/saglik-yonetimi/PublishingImages/Pages/Sağlık-Yönetiminde-Güncel-Yaklaşımlar/İSTANBUL%20AYDIN%20ÜNİVERSİTESİ%20SAĞLIK%20BİLİMLERİ%20FAKÜLTESİ%20SAĞLIK%20YÖNETİMİ%20BÖLÜMÜ%20(1).png)
![WhatsApp Image 2021-04-12 at 14.37.29.jpeg](/tr-tr/akademik/fakulteler/saglikbilimleri/saglik-yonetimi/PublishingImages/Pages/Sağlık-Yönetiminde-Güncel-Yaklaşımlar/WhatsApp%20Image%202021-04-12%20at%2014.37.29.jpeg)
![etkinlik1.png](/tr-tr/akademik/fakulteler/saglikbilimleri/saglik-yonetimi/PublishingImages/Pages/Sağlık-Yönetiminde-Güncel-Yaklaşımlar/etkinlik1.png)
![Etkinlik7.png](/tr-tr/akademik/fakulteler/saglikbilimleri/saglik-yonetimi/PublishingImages/Pages/Sağlık-Yönetiminde-Güncel-Yaklaşımlar/Etkinlik7.png)