![yasirkalin.png](/tr-tr/akademik/fakulteler/iletisim/reklamcilik/PublishingImages/Pages/yaratici-fikir-ne-yaratir/yasirkalin.png)
İAÜ Reklam Atölyesi Etkinlikleri ve Öğr. Gör. Benian Kalafatoğlu Hocamızın Reklam Yazarlığı dersi kapsamında 2018-2019 Bahar döneminin ilk etkinliği “Yaratıcı Fikir Ne Yaratır?” konulu Workshop gerçekleştirildi.
Karpat Reklam Ajansı Reklam Yazarı Yasir Kalın’ın katılımı ile 7 Mart Perşembe günü gerçekleşen workshopta başarılı reklam örnekleri üzerinde duruldu ve öğrenciler tarafından jingle çalışması yapıldı.
![yasirkalin1.jpg](/tr-tr/akademik/fakulteler/iletisim/reklamcilik/PublishingImages/Pages/yaratici-fikir-ne-yaratir/yasirkalin1.jpg)