![ddddfs.png](/tr-tr/akademik/fakulteler/saglikbilimleri/beslenme-ve-diyetetik/PublishingImages/Pages/Aydın-Beslenme-Kulübü-Hakkında/ddddfs.png)
Aydın Beslenme Kulübü, İstanbul Aydın Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik öğrencileri tarafından kurulmuştur. Aydın Beslenme Kulübü; sağlıklı yaşam, sağlıklı menü örnekleri, eğlenceli etkinlikler, bilgilendirmeler ve çeşitli sosyal faaliyetler ile mesleki ve sosyal açıdan gelişimi hedefleyen bir kulüptür.
Aydın Beslenme Kulübü Danışmanı: Arş. Gör. Burcu Ersoy
Aydın Beslenme Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı: Ece Özdemir
Kulüp Instagram hesabı: aydinbeslenmekulubu